• Deutsch
  • Čeština (Česká republika)
  • English (United Kingdom)
Menü
Brennerei

Moštování

Moštárna Agnes vznikla v roce 2011. Používáme nejmodernější technologie ve zpracování ovoce - zaručujeme vysokou kvalitu i výtěž 100% přírodního produktu. Nepoužíváme chemickou konzervaci, umělé přísady ani přidaný cukr.

Mošty konzervujeme pouze jemnou tepelnou pasterací, mošt si tak uchová při trvanlivosti 1 rok, vitamíny, minerály a ostatní hodnotné látky. Mošty balíme do moderních obalů bag-in-box. Naše mošty nesou certifikát Kosher.

Pro pěstitele zajišťujeme:

  • Moštování z dovezeného ovoce - moštování na počkání z min. množství 20 kg vlastního ovoce - cena za 1 kg ovoce  - 8 Kč
  • Moštování z dovezeného ovoce včetně pasterace - díky šetrné pasteraci prodloužíme trvanlivost vašeho moštu na celou další sezónu. Váš mošt si od nás odvezete v obalech bag-in-box, min. množství dodaného ovoce je 60 kg - cena 130 Kč/5L (v obalech bag-in-box)
  • Prodej nepasterovaného čerstvého moštu - prodej bez nutnosti dodání vlastního ovoce - cena 30Kč/litr, dostupnost na dotaz
  • Prodej pasterovaného moštu v bag-in-box obalech - nemáte-li vlastní ovoce, nezoufejte. V naší koštovně, obchůdku AGNES, můžete zakoupit mošty v obalech Bag-in-box po celý rok - dle otevírací doby obchodu

Mošty Agnes:

přírodní ovocné šťávy, které jsou případně obohacené o další šťávy podle jednotlivých příchutí, které jsou vyrobeny postupem, který zachovává přírodní charakter nápoje. Mošty Agnes jsou bezesporu jedinečné a výjimečné nápoje, které jsou výtečné nejen zdrojem vitamínů, přírodního cukru (fruktózy), pektinů, kyselin a dalších přírodních látek, ale mohou se pochlubit též vysokým obsahem vlákniny.

Cider Agnes

Suchý cider je vyrobený prokvašením jablečné šťávys obsahem 6,3% alc. Zlatavý a lehce perlivý, s pravou příchutí ve stylu anglického cideru, silný cider s plnou chutí jablek. Podávejte vychlazené nebo přelité přes led. Český výrobek. Nabízíme jablečný a jablečný s 1/4 hrušky.

Kontakt:

Jan Kadlec, Dis.
Mobil: +420 604 211 088
Email: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

Mohlo by Vás také zajímat:

AKTUELLES


Otevírací doba prodejny 5.7. a 6.7. 10.00 hod. - 16.00 hod.

ZERTIFIKATE

  • Original Tschechische Hönig
  • Kosher
  • Regionale Speise

Quick Contact

Zelená Bohdaneč s.r.o.
Bohdaneč 140, 285 25 (Landkarte)
Tel.:+420 327 591 038 - Laden
Tel.:+420 739 539 858 - Brennerei
Email: info@zelenabohdanec.cz

Agnes Produkten eShop

Agnes produkty eShopWillkommen Sie zu unserem eShop, aus dem Komfort von zu Hause Sie können Schnaps, Liköre, Met, Honig und Apfelwein kaufen.

Enter ...

Finden Sie unser Geschäft

Prodejna AgnesShop in Bohdaneč ist ein Schaufenster für alle unsere Produkte, mit regionale Produkte ergänzt.

Enter ...

Go to top